Важливо
 
14 травня українська експедиція в складі Тараса Позднія, Романа Городечного та...
 
 
Національний банк України (НБУ) вводить з 25 вересня банкноту номіналом 20 грн з...
 
 
Нові правила виїзду дітей за межі України, які вступлять в дію після підписання...
 
 
26 червня Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах...
 
БЦ-News: новини Білої Церкви / Белая Церковь — БЦ News
Середа, лип. 18 2018

14 травня українська експедиція в складі Тараса Позднія, Романа Городечного та Дмитра Семеренка піднялася на Еверест. Найприємніше те, що серед них був білоцерківець! Тарас Поздній вже повернувся у наше рідне місто, отримав відзнаку міського голови та погодився розповісти газеті «Тиждень», що відчуває людина на найвищій вершині світу, скільки слід витратити часу та грошей та чому без сала в походи не ходить!

Середа, лип. 18 2018

Одним з пріоритетних напрямків роботи Білоцерківського відділу поліції є боротьба з незаконним обігом наркотичних засобів. За 6 місяців 2018 року працівниками поліції було виявлено 157 фактів у сфері незаконного обігу наркотичних засобів, з них 149 фактів за ст. 309 КК України, 4 факти за ст.310 КК України та 3 факти за ст.311 КК України.

Середа, лип. 18 2018

Нові правила виїзду дітей за межі України, які вступлять в дію після підписання президентом та оприлюднення чергового пакету законів #ЧужихДітейНеБуває (орієнтовно – всередині серпня цього року), спрощують доступ до навчання, лікування та оздоровлення українських дітей за кордоном.

Сторінка 1 з 459

Поділитись новиною

Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedIn

Facebook

Вибір редакції

Читайте також

Фото та відео